הוצאת אבני כיס מרה ללא ניתוח

מכתב אישי מחן

 

ב 1996 מצאנו ושכללנו הפרוטוקול לניקוי אבני מרה וכבד. לאחר שניסיתי אותו על עצמי (ובהצלחה רבה) הכנסתי אותו לחומר ההוראה שלי בבתי הספר השונים שבהם לימדתי נטורופתיה, פרסמתי אותו בטבעלייף, אצל אודטה (לאחר פנייה של מטופלת אליה בבקשה לחשוף מידע חשוב זה) ובמקומות רבים אחרים ואלפים כבר התנסו בו ונהנו מפירותיו.

לקבלת המדריך המקצועי במתנה "איך לצאת בשלום מאבני מרה?" מלאו את הפרטים שלכם ולחצו למשלוח

חשוב לי להדגיש מספר דברים:

 

  1. סיבוב ניקוי ראשון ועיקרי ניתן לעבור בליווי צמוד שלנו בלבד.

  2. מהסיבוב השני והלאה (עד לניקוי מלא), ניתן לעבור את הפרוטוקול לבד בבית עם השגחה טלפונית שלנו ! 

  3. בשלב ראשון מגיעים אלינו לפגישת הכנה. תפקיד פגישה זו לוודא שאינכם בין אותם בודדים שאסור להם לעבור את הפרוטוקול כפי שהוא (יש חלופות). כמו כן, בפגישה זו אנחנו מוודאים כי אתם מוכנים פיסית ורגשית להתמודד עם התהליך. באם מתברר שלא - נכין אתכם בתוך מספר שבועות (עד מספר חודשים במקרים בודדים)

  4. כדאי מאוד לדבר אתנו לפני התנסות בפרוטוקול למי שנתקל בו ממקורות אחרים בכדי לוודא כי אתם מבינים אותו לעומקו. מספר אנשים עברו לבדם תהליך זה בבמהלך השנים מבלי להתייעץ אתנו קודם וחלקם סיימו עם הרגשת כשלון... הם פשוט לא הקפידו על כל ההנחיות וכפי הנראה שהניקוי לא צלח...

 

תחושת החופש והביטחון החדש בבריאות שמקבלים רבים מן המסיימים פרוטוקול זה הנה מקור ההשראה להמשך דרכנו ואם אתם זקוקים לפתרון זה - תמיד יש מי שישמח לדבר אתכם בקרב מטופלינו שעברו את החוויה על בשרם.

 

הרבה בריאות,

 

חן פרופסורסקי