top of page
תמונה של קבוצת לימוד

פרויקט שפע למטפלים

שלום לכם מטפלים יקרים,

אחרי שלושים שנה של הוראה בתחום, והחזקת קליניקה בעצמינו, הגענו למסקנה שמעבר לידע מקצועי בתחום הטיפול יש לנו עוד משהו חשוב מאוד להעניק - 

ניסיון וידע מעמיק בתרגום המקצועיות לפרנסה.

אז הרמנו את "פרויקט שפע למטפלים" שנועד לתת לקבוצה נבחרת ומצומצמת של מטפלים את ההזדמנות ללמוד מאיתנו בקבוצת לימוד אינטימית ומעודדת שיתופי פעולה את כל מה שאנחנו כבר יישמנו והצלחנו לתרגם לפרנסה ראוייה לשמה.

חשוב להדגיש שהדרך שלנו לא הייתה קלה וחלק ממה שאנחנו מלמדים השקענו בעבורו חמש שנות לימוד הן בממד הזמן והן במישור הכלכלי (עשרות אלפי שקלים) כשהבנו שהיה חסר לנו משהו מאוד משמעותי להצלחה: ידע שיווקי וכלים פרקטיים בתחום...

הרקע שלנו

 

שמי חן פרופסורסקי, מאמן לחיים ומטפל ותיק ומנוסה בתחומי הנטורופתיה ורפואה סינית.
 
לימדתי נטורופתים בשלושים שנה האחרונות ואף ריכזתי מגמה נטורופתית במסגרת הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, בטכניון ובמכללת אורנים במשך כעשור.
אשתי, שני ריף-פרופסורסקי אף היא ותיקה בתחום הנטורופתיה ולימדה שנים רבות את נושא הבישול הבריא לנטורופתים ומטפלים בתזונה הוליסטית במסגרת הכשרתם. כיום שני גם מורה ליוגה.
שנים רבות השקענו בלטפל, ללמד ולקדם את בוגרינו.
טעות אחת עשינו עד לאחרונה - הן בפן האישי כבעלי מקצוע והן כמרצים - לא הבנו את החשיבות של לדעת שיווק כחלק אינטגרלי וחיוני בכל מקצוע חופשי...
על הסיפור שלנו אני מרחיב במסגרת הוובינר המוקלט שזמין לכם לצפייה מיידית כאן (ללא עלות). אני גם מקדיש חלק מהוובינר ללימוד של חמש נקודות ראשונות וחשובות מאוד שהיינו ממליצים לכם לאמץ לטובת עתיד כלכלי טוב יותר.
תמונה של חן + שפע למטפלים

אז מה בעצם קורה ב"שפע למטפלים"?

 

הגרעיון הקיים של המטפלים שכבר רצים ב"שפע למטפלים" עסוקים היטב בשילוב של לימוד תכנים שימושיים בתחום השיווק מותאם המטפלים שאנחנו מקדמים. הם כבר בונים תכנים, מפרסמים ברשתות החברתיות ומתקדמים צעד צעד לעבר שפע ברמה אחרת.
כל אחד מהם מכוון למטרה שונה. הכותרת זהה - מימוש עצמי מיטבי. הדרך אינדיווידואלית...
חלק עסוקים בגיוס מטופלים לקלינקה, חלק לסדנאות שהם בנו, חלק משלבים מקצועות שונים עם התמחות ספציפית וחלק בכלל בונים על מוצרים דיגיטליים שיפחיתו מנטל העבודה לפי ערך שעה לטובת עתיד יותר פנוי לחיות את החיים.
כולנו יחד עסוקים בלפצח יחד עבור כל אחד בנפרד את המסע מהיכן שהם הגיעו ולאן שהם רוצים להגיע.
במפגשים שבועיים בזום אנחנו נפגשים ללמוד, לדבר על איפה כל אחד נמצא כעת ולחשוב יחד על הצעדים הבאים הנדרשים.
מפגשים אלו מצולמים וזמינים לצפייה חוזרת עד להודעה חדשה.
במקביל אנחנו מקיימים שיח ער ומפרה בקבוצת וואטסאפ ייעודית.
היכן שנדרש, אני מקדיש באופן אישי בשיחות קצרות / מפגשי זום אישיים לעזור עם מחסומים טכניים או רגשיים.
חשוב לומר שמעבר למשהו בסיסי - גיוס אישי שלי לעזור באופן מעשי כרוך בתשלום נוסף (במחיר שעת הטיפול שלי - אחרי הכל גם אנחנו עסוקים בלהתפרנס). זוהי זכות ולא חובה כמובן.
המסע בנוי לכשנה עגולה (כ 50 מפגשים מתוכננים). כשאתם מצטרפים, המפגשים שהיו זמינים לכם בהקלטות אך אתם תזכו בשנה של מפגשים חיים בנוסף.
לא כל אחד שיבקש יתקבל לפרוייקט - מטרתי לעזור קודם לאלה שאני יודע שאני יכול לעזור ולקדם אותם. יש צורך בהתאמה (הדדית) בכדי להוציא את המירב מהתהליך.
לשם כך בנינו שאלון התאמה מיוחד ובעקבותיו תזומנו לוובינר חיי לכשיתקיים.
מספר המשתתפים המירבי בפרוייקט בכל רגע נתון הוא נתון סופי ולכן רק כשיש מקומות פנויים אנחנו מקיימים את הוובינר החי.
אם בוער לכם להשתלב בתהליך - אתם תמיד מוזמנים למלא את השאלון ואז ליזום שיחה איתנו לבחינת התאמה וכניסה בקדימות גבוהה יותר (באם נתאים זה לזה) לפרויקט.

לחצו למטה למילוי שאלון ההתאמה

מגיע לנו המטפלים להתפרנס בכבוד !

רוצים תור ארוך לקליניקה שלכם?
רוצים דוגמאות כיצד ניתן לייצר שפע כמטפלים עוד לפני ההכשרה בשיווק ?
לחצו על התמונה
bottom of page