top of page

כמה מילים עלינו

חן פרופסורסקי

נטורופתיה ורפואה סינית

​מרצה, מטפל, מורה לחיים

מטפל ותיק בנטורופתיה ורפואה סינית. בתחום משנת 1990.בוגר הקולג' הישראלי לרפואה טבעית. מומחה באינטגרציה הוליסטית (שילוב אופטימלי של מכלול הכלים בתחום ומול המערכת התרופתית) מאמן לחיים בתחומי התפתחות אישית והגדרה עצמית, ניהול מתחים ואורח חיים בריא. מרצה ותיק מאז 1993 במבחר כלים של הרפואה הטבעית ובמיטב בתי הספר בארץ. שימש כמרכז מגמת נטורופתיה כעשר שנים. ישב במשך שנים רבות בהנהלת האגודה הישראלית לנטורופתיה. מחבר הספר הדיגיטלי "ללמוד שלווה בשעה" (2012) ומדריכי בריאות רבים נוספים (ראו את חנות הספרים שלנו)

תמונה של חן פרופסורסקי

הוצאת אבני מרה ללא ניתוח: ספינת הדגל של בית המרפא מאז 1996. פרוטוקול בטוח ואפקטיבי שרבים ממטופלינו עברו במהלך השנים ובהצלחה ! מדובר בניתוח מספר אחד בשכיחותו בעולם המודרני ואנחנו בעד צימצום שכיחות הניתוחים. אנחנו בטוחים שאתם מכירים אנשים הסובלים מהתופעה. נשמח לעמוד לרשותם.

שני ריף-פרופסורסקי

נטורופתית ומורה ליוגה

מחברת הספרים "תזונה בריאה וטעימה" ו "בריאה - מסע הוליסטי סביב מעגל השנה העברי"

 

נטורופתית ותיקה, מטפלת מאז 1993 במבחר כלים של הרפואה הטבעית. בוגרת הקולג' הישראלי לרפואה טבעית הדגש העיקרי של שני היום הוא בתחום טיפולי המגע המרגיעים והמרפאים – מגע רגיש ומותאם אישית. טיפולי המגע של שני מסייעים לפתוח מקומות חסומים פיסית ורגשית, וכוללים גם הנחיה לטיפול עצמי ולשימוש נכון יותר בגוף. שני מומחית בהנחלת אורח חיים בריא הכולל תזונה טבעית, נסיון עשיר הן בהנחייה אישית והן בהנחייה קבוצית בתחום הבישול / אכילה הבריאים. מחברת הספר "תזונה בריאה וטעימה" (1998 מהד' ראשונה. כיום במהדורה שניה מורחבת ובקרוב בגרסה דיגיטלית) מייעצת גם בנושא חיסונים לתינוקות.

שני ריף פרופסורסקי
YIFA
יפעה-מייטרי חזות

מייטרי - אמנות החיים באהבה נדיבה
ליווי תהליכי מודעות תודעה ורגש טרנספורמטיביים 

מה זה אומר לפגוש את עצמי באהבה נדיבה בדיאלוג שבין הנשמה לבין הקיום הארצי? 

לפגוש את החיים ואתגריהם באהבה נדיבה כלפי עצמי, שפותחת מרחב מאפשר לצמיחה מודעת מתוך התבוננות חוקרת קשובה וחומלת. 


אהבה נדיבה שפותחת מרחב לטרנספורמציה טבעית מתוך קבלה והכרה בקיים בכל מה שחי בי, רגש מחשבה תודעה, מתוך השלה של מה שכבר בשל להשתחרר. מתוך קשיבות ללב, לנוכחות עמוקה כאן ועכשיו, למסע הנשמה בגוף, מתוך חיבור לקול הפנימי שיודע את דרכו. מתוך קשיבות לתנועה הפנימית הטבעית, ליצירתיות המתאפשרת בה, ולהזמנה וההזדמנות שהיא מציעה לנו לבחירה כל רגע ורגע מחדש, מה מיטיב? מה עוד אפשרי? מה מבקש דיוק במסע לחיי משמעות ומימוש? 
 
מתוך מרחב הלב הפתוח, מרחב האהבה הנדיבה והחמלה, אפשר לפגוש גם קשיים וחסימות ממרחב המאפשר לתנועה חדשה להיווצר. 

את המסע בקשיבות אני שמחה לעבור יד ביד, לב בלב, עם כל מי ששומע את הקריאה לתמיכה, בהקשבה מלאה לכל אדם בדרכו  עם  הכלים  הייחודיים  שמשרתים את המסע האישי שלו מתוך ארגז הכלים המקצועי הרחב ומתרחב תמידית שלי. 

את המסע של מי שבוחר שאלווה אותו בתהליכי מודעות תודעה ורגש, מלווים כלים מעולמות המיינדפולנס, תהליכים מדיטטיבים, אימון הווייתי יחידני וקבוצתי (מוסמכת באוניברסיטת בר אילן), עבודה רגשית דרך התמקדות והקשבה קוונטית, עבודה עם תת המודע, תטא הילינג, קונסטלציה משפחתית ומערכתית, רייקי, CBC - אימון קוגניטיבי התנהגותי, שילוב אומנויות ויצירה, טיפול נוירוקוגניטיבי ופסיכומוטורי,  מנחת תהליכי הגדרה עצמית ומימוש אישי ע"פ מודל הארכיטיפים המקצועיים של חן פרופסורסקי 

תמונה של יפעה חזות

ניתן לתאם פגישה טלפונית עם יפעה דרך צור קשר או לשלוח הודעה הכוללת את שמכם בוואטספ
למספר 052-2307423

bottom of page