בדיקות הוליסטיות - תו תקן של איכות ודיוק בטיפול

כשמטפל מחליט שחסר לך ויטמין C האם זה נשמע סביר שיתן את זה כי זה מתאים להגיון או אולי יותר הגיוני כי הוא בדק אותך ומצא מחסור? מה לגבי אבץ? לדאבוננו לא לגבי כל מרכיב חיוני לגוף יש בדיקה שכזאת. לעתים ניתן להיעזר בבדיקות דם (הרבה פעמים המרכיבים מווסתים בדם עם בקרה ולכן לא ישקפו את מצב הרקמות). בדרך כלל ההנחיה שאנו מלמדים מטפלים מזה עשרים שנה היא - לשאול את השאלות הנכונות. כשכבר כן יש בדיקות - זה עוול לא לנצל אותן וזה משפר מאוד את דיוק הטיפול !

בדיקת אבץ
הנחיות לבדיקת אבץ

אבץ הינו מירל חיוני כמעט לכל אנזים בגוף (לזרז את תהליכי הגוף לפעולה תקינה). לריפוי פצעים, למניעת נשירת שיער, להתמודדות תקינה עם מתח ולריכוז בריא. לפריון הגבר והאישה ועוד ועוד !

נסיוננו מלמד כי להמון אנשים יש מחסור משמעותי באבץ.

 

בדיקת טעם פשוטה ותדעו מה מצבכם !

בדיקת שיער

האם נחשפתם למתכות רעילות לאחרונה? סביר להניח שכן. כספית מסתימות כסופות, עופרת מאבק (כן כן - עד כדי כך היא זמינה) אך גם מעשן של סיגריות או של מכוניות. אלומיניום מהדיאודורנט אם הוא נוגד הזעה או ממלח רץ. הרשימה של המתכות הרעילות שסביבנו ארוכה והזמינות שלהן גבוהה. איך נדע אם אנחנו כבר מורעלים בכדי שנדע שצריך לנקות אותן מהמערכת?

 

שולחים דגימת שיער קטנה - ויודעים !

בדיקת ויטמין C
הנחיות באנימציה לביצוע בדיקת ויטמין סי
הנחיות לבדיקת שתן לויטמין סי

ויטמין C הוא הויטמין הנמכר ביותר בבתי הטבע ובבתי המרקחת מאז ומעולם. למה? מפני שמדובר בויטמין הכי במודעות הציבורית ולא בכדי. זה ויטמין עם מאות תפקידים חשובים בגוף - נוגד חימצון ראשי של המימד המיימי, מרכיב מאוד חשוב למערכת החיסון / העצבים (ומתח בכלל), לריפוי פצעים, למניעה של קטרקט וחיזוק ה-מערכת באופן כללי.

מצוי בשפע בפירות ובירקות ועדיין מבוזבז בקצב חסר הגיון בימינו.

 

בדיקת שתן פשוטה תאמר לכם אם אתם זקוקים לויטמין C או לא וגם מאפשרת לכוון את המינון באופן מדוייק לצרכים האקטואליים שלכם !

צילום אירידולוגי

שמעתם על איבחון דרך קשתית העין? אהבתם את השיר "רואה לך בעיניים" ? ;)

אפשר להיעזר בזכוכית מגדלת מקצועית + פנס ואפשר לשדרג את הבדיקה עם צילום דיגיטלי איכותי. אצלנו משלבים לפי הצורך בין הצורה הקלאסית לבין הגרסה המודרנית.

 

בואו להכיר את עצמכם דרך העיניים שלכם !

© 2013 by Chen Profesorsky.
Proudly created with 
Wix.com

0
  • image003.gif
  • b-facebook
  • Pinterest Black Round
  • LinkedIn Black Round
  • Twitter Round