הפרוטוקול להוצאת אבני מרה ללא ניתוח

  לחצו למאמר של אודטה דנין על הוצאת אבני מרה ללא ניתוח

פירוט על השיטה

אזהרה:  אל תעברו את הפרוטוקול מבלי להיוועץ בנו קודם ! הסיבוב הראשון של הניקוי יעשה בליווי צמוד שלנו בכל מקרה

הרקע:

בית המרפא של חן ושני פעיל בתחום הוצאת אבני כיס מרה ללא ניתוח מאז 1996. בתחילה אלה היו אבני מרה של חן שאיתן התנסינו והבנו שמדובר בשיטה בטוחה ושכדאי להציע אותה גם לאחרים.

במהלך השנים שעברו מאז, התנסו בשיטה, בהצלחה רבה, אלפי מטופלים וזה איפשר לנו לשכלל את השיטה עוד, לדייק אותה ולייצר חווייה הכי נעימה / מוצלחת שאפשר.

ארבעת השלבים:

בשלב הראשון ללמד כיצד ניתן לחיות כשיש אבנים עדיין מבלי לסבול מהתקפים בכדי לאפשר את השלב השני. בשביל לעזור בשלב זה הוצאנו ספרון הדרכה דיגיטלי, אשר אותו אנחנו מחלקים לכל דורש בחינם, ובו אנחנו מלמדים כיצד זה אפשרי. קבלת סיפרון זה נותנת גם הטבה של הצטרפות לקהילת בית המרפא במייל ובפייסבוק. לקבלת הספרון ליחצו כאן והוא ישלח אליכם מיד במייל.

בשלב השני להכין את הגוף באופן יסודי לשיטה (לחזק אם צריך, למלא מחסורים תזונתיים אם קיימים וכו‘).

בשלב השלישי מגיע שלב הניקויים (בד“כ אחד אך לעתים יש הגיון לחזור על הניקוי אבני מרה פעמיים ואף שלוש בכדי להשלים את הניקוי). את הניקוי הראשון אנחנו מלווים באופן צמוד ומהשני והלאה זה תלוי ברצונה של כל מטופלת.

בשלב הרביעי אנחנו יושבים עם המטופלים על הכוונה לאורח חיים בריא יותר - מותאם לכיס מרה ולרצונות של המטופלים באופן המיטיב ביותר שאפשר ומתאים להם.

בטווח הארוך יותר תפקידנו להיות שם עבורכם ולעודד רפואה מונעת אקטיבית. שימוש בפורמולת ”הממוסס“ שלנו, שיפור נוסף בהרגלי החיים אם צריך ומדי כמה שנים, אם יש צורך, לחזור על הניקוי.

אם גילו לכם אבני כיס מרה אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו להתחיל את המסע לבריאות.

הארה:

בדיקת אולטרה סאונד של אחרי מראה בד"כ כיס מרה אחר. קורה לפעמים שתמונת האולטרה סאונד לא משתנה או לפחות לא מתנקה לחלוטין. לאחר שראיתם את האבנים יוצאות - ברור לכם כמו שברור לי , כי אין מדובר באחיזת עיניים. יש שתי אפשרויות ריאליות להסביר תופעה מוזרה זו: האחת מתייחסת לעובדה כי פסולת רבה יוצאת גם מהכבד דרך כיס המרה בדרך החוצה - לא תמיד הכל מספיק לצאת בפעם אחת (לפעמים יש לחזור על פרוטוקול זה שוב לאחר מספר שבועות להשלמת התהליך). תיאוריה שניה מדברת על מגבלות האולטרה סאונד: אין מדובר בהדמיה תלת ממדית מלאה ולכן יתכן ומה שנראה זו רק צללית של אבן שנשארה דבוקה לדפנות כיס המרה, אחרי הכל מדובר בחומר דביק ושמנוני (כולסטרולי) ואין מן הנמנע שחלקו דבק לדפנות.

כך או כך, אינני רואה בתמונה שכזו כשלון השיטה אלא רק קוריוז. באם יש אי נוחות באזור כיס המרה, יש לתת זמן שיקום למקום (ועזרה שלנו) ואם לאחר תקופת שיקום לא נעלמים התסמינים - ניקוי נוסף בד"כ משלים את התהליך.