top of page

משוב מרגש ששלח אלינו א.ז. בעקבות ניקוי אבני מרה

 

לכבוד: משפחת פרופסורסקי – שני וחן היקרים

 

אני מבקש להודות לכם על שבוע מדהים שעברתי במחיצתכם.

 

מהשניה הראשונה שהגעתי אליכם, עטפתם אותי בחמימות נעימה, ברוגע ובשלווה ובאכפתיות ללא גבולות. בהדרגה השלתם ממני את כל קליפות ההגנה שאיתן הגעתי: הספקות, המועקות, החששות, החרדות וחוסר המנוחה..

הגעתי ללא תמיכה מאף גורם שהאמין במה שאני הולך לבצע. קיבלתי את התחושה שאני הולך להסתבך קשות אפילו עוד יותר ולסכן את הלבלב בניתוח חירום אם הכל יסתבך ותהיה חסימה קשה של דרכי המרה. כל הרופאים איתם התייעצתי אמרו ללא הינד עפעף, שעליי לעבור ניתוח כריתה של כיס המרה ורופא המשפחה שלי חשב ששטיפה מכאנית היא מעשה חסר אחריות שיוביל אותי לצרות צרורות. אפילו אמי ומשפחתי (אשתי ובנותיי) לא האמינו בכלל שניתן לבצע תהליך של הוצאת האבנים בצורה בטוחה וחששו מאוד מהתהליך. בהתחלה - הייתי קצת מוטרד מהביטחון ומשלוות הנפש שלכם וחשבתי לעצמי: או שאתם מרפאים מקצוענים ומכירים בדיוק את התהליך שאני אמור לעבור או שאתם שרלטנים מקצועיים (אין משהו אחר באמצע)..

לכל אורך התהליך, הרגשתי איך אתם מכינים אותי בצורה חכמה, מתובלת בהומור בריא לקראת האירוע החשוב של הוצאת האבנים.

קודם כל, שני המדהימה:

 

דאגת לכל מחסורי ללא שום צורך מצדי אפילו לבקש.. קיבלתי ארוחות מלאות וטעימות, כולל ארוחות ביניים בדיוק בזמן. קשה היה לי להאמין שניתן לאכול אוכל כ"כ טעים ובריא וללא שומן.. הוזמנתי לביתכם לאכול יחד אתכם ונתתם לי תחושה של בן בית עם אירוח מושלם. בכל יום שאלת לשלומי והתעניינת אם ישנתי טוב. כששיתפתי אותך בספיקות הרבות, בחרדות, במועקות ובלחצים שאיתם הגעתי – החלטת לעזור לי ולימדת אותי איך להירגע, להתמודד עם כאבים ולנשום נכון. לקחת אותי לטיול רגלי ליער מדהים במושבת יקנעם ולימדת אותי איך לבצע מדיטציה. נתת לי כלים להתמודד עם הלחצים היומיומיים והמחשבות המטרידות בשגרה הקשה והשוחקת שלי.. לימדת אותי איך ניתן לסנן את המחשבות הרעות ולתת להן לחלוף מאליהן.. בהמשך, עזרת לי באמצעות טיפולי מגע יומיומיים לשחרר את השרירים המכווצים ואת המתח שהיה אגור בי לקראת התהליך של הוצאת אבני המרה. הכנת אותי לקראת התהליך ובזכותך עברתי אותו בצורה חלקה ומושלמת.

 

חן:

 

אתה ניחן בחוש הומור נדיר, משרה אווירת רוגע ושלווה. נהניתי מאוד מהשיחות המרתקות שניהלנו בתחומים שונים ובעיקר בתחום הרפואה. אתה "מעיין בלתי נדלה" של ידע ופתרונות יצירתיים לרפא כמעט כל חולי. ממך הבנתי שהריפוי האמיתי של כל אדם ולא משנה ממה סובל – הוא ריפוי עצמי בלבד, כל התרופות  והתוספות שנוטל - רק מחזקות אותו ומובילות אותו לתהליך של ריפוי עצמי. הדהמת אותי לאחר הטיפול של הדיקור הסיני – איך תוך דקות ספורות ההשפעה ניכרת.. אני מודה לך על שיתוף הידע והפתיחות. ניתן לראות, שמטרתך האמיתית היא קודם כל לעזור למטופל.

 

שניכם הובלתם אותי בבטחה לתהליך. הכנתם אותי בצורה מדורגת ומושלמת. שניכם מתפקדים כצוות מקצוען ומיומן הראוי להערצה.

לאחר שביצעתי את השטיפה וללא כאבים בכלל! נדהמתי לגלות שהוצאתי מאות של אבנים מכיס המרה ומהכבד. האבן הגדולה ביותר בקוטר הגדול  מ 30 מ"מ (למרות שבבדיקת האולטרא סאונד אמרו 13 מ"מ). היו כ 10 אבנים גדולות נוספות ומאות אבנים קטנות. עכשיו אני מבין למה הרגשתי כשאני ישן על צד ימין מעין "כדור טניס" תקוע לי מתחת לצלעות.

תודה רבה לכם!

 

א.ז. 2016

bottom of page